Ogłoszenie z dnia 19.01.2022

Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Rugby zwołuje Walne Zgromadzenie Delegatów Sprawozdawczo Finansowe za rok 2021 oraz Sprawozdawczo Wyborczego za okres 2017 – 2021, na dzień 20.02.2022r. Obrady odbędą się w Olsztyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Tarasa Szewczenki 1, I termin godzina 11.00, II termin godzina 11.30. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia związane z COVID 19, miejsce i termin może ulec zmianie. Osoby wybrane na delegatów oraz kluby i Komisja Rewizyjna będą niezwłocznie informowane o zmianach.

Załącznik:

Uchwała nr 1/2022 Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Rugby w sprawie zwołania Walnego Zgromadzenia Delegatów Sprawozdawczo Finansowego za rok 2021 oraz Sprawozdawczo Wyborczego za okres 2017 – 2021

Regulamin i zasady funkcjonowania „Olimpijskiego Stadionu Rugby”

Choć regulamin i zasady funkcjonowania „Olimpijskiego Stadionu Rugby” może wydawać się niedostrzegalny w tłumie emocji i ekscytacji, które towarzyszą nam wszystkim podczas wizyty na stadionie, to właśnie on jest cichym strażnikiem, który dba o to, by każde sportowe wydarzenie odbyło się zgodnie z planem, bezpiecznie i dla przyjemności wszystkich uczestników. To ważny dokument, który sprawia, że stadion staje się magicznym miejscem spotkań, rywalizacji i wzruszeń. Dlatego zachęcamy abyś przeczytał nasz regulamin przed przyjściem na Olimpijski Stadion Rugby w Olsztynie.

Załącznik:

REGULAMIN