Kalendarz wydarzeń
- 1313.Październik.Piątek
VI Zgrupowanie Wojewódzkiej Kadry Młodzika
https://wmozr.org.pl/event/vi-zgrupowanie-wojewodzkiej-kadry-mlodzika/VI zgrupowanie 13 – 15.10.2023r.
Wyjazd 12.10.2023r. powrót 15.10.2023r.
Podstawa powołania kadry.
Zarząd WMOZR powołał Uchwałą nr 1/2023 Wojewódzką Kadrę Młodzika oraz kadrę trenerską na rok 2023. Zgrupowania odbędą się 5 razy po trzy dni w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lubawie oraz 6 dni zgrupowanie centralne OKKW.
Uchwała 1 /2023
z dnia 3 stycznia 2023 r.
Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Rugby
w Olsztynie w sprawie powołania kadry wojewódzkiej młodzika oraz trenerskiej na rok 2023.
Zarząd W-MOZR w dniu 02.02.2023 r. podjął uchwałę następującej treści:
Do celów szkoleniowych i uczestnictwa w konsultacjach oraz zgrupowaniach, powołuje się kadrę wojewódzką młodzika oraz kadrę szkoleniową na rok 2023 w następujących osobach :
WOJEWÓDZKA KADRA MŁODZIKA
Lp. Nazwisko Imię Data urodzenia Numer licencji pzs Nazwa klubu Miejscowość Sport Trener klubowy Podstawa kwalifikacji do szkolenia 1. Zawadzka Malwina Kalina 29-06-2009 12794 KS Rugby Gietrzwałd Biesal Rugby Karol Lewkowicz 1WKM 2. Nowotko Nikola 14-08-2009 13224 KS Rugby Gietrzwałd Biesal Rugby Karol Lewkowicz 2 WKM 3. Orłowski Aleksander 12-10-2009 12782 KS Rugby Gietrzwałd Biesal Rugby Karol Lewkowicz 3 WKM 4. Urbański Rafał 09-02-2009 12812 KS Rugby Gietrzwałd Biesal Rugby Karol Lewkowicz 4 WKM 5. Giżewska Maja 26.06.2010 11937 Rugby Team Purda Marcinkowo Rugby Bartosz Barczak 5 WKM 6. Piórkowska Maja 13.05.2010 11942 Rugby Team Purda Marcinkowo Rugby Bartosz Barczak 6 WKM 7. Narowski Jacek 26.06.2009 11963 Rugby Team Purda Marcinkowo Rugby Bartosz Barczak 7 WKM 8. Orzoł Paweł 07.09.2009 12439 Rugby Team Purda Marcinkowo Rugby Bartosz Barczak 8 WKM 9. DYLĘGOWSKI OLAF 13.06.2010 13029 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 9 WKM 10. KARPIŃSKA JULIA 25.04.2009 12294 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 10 WKM 11. NILIPIŃSKI WOJCIECH 23.04.2010 12322 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 11 WKM 12. OPALACH SEBASTIAN 20.07.2010 12661 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 12 WKM 13. KĘPA FILIP 04.06.2010 12290 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 13 WKM 14. KOWALSKA AMELIA 18.04.2009 10505 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 14 WKM 15. LENDO BORYS 07.09.2009 13022 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 15 WKM 16. SIERADZKI MACIEJ 18.06.2010 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 16 WKM 17. KULAS IGOR 18.12.2009 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 17 WKM 18. PRZECISZEWSKI MATEUSZ 01.12.2009 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 18 WKM 19. HUKOWICZ TOMASZ 26.06.2009 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 19 WKM 20. Florczak Paulina 18.05.2009 13049 Rugby Team Purda Marcinkowo Rugby Bartosz Barczak 20 WKM KADRA TRENERSKA I OSOBY WSPIERAJĄCE
Lp. Nazwisko i imię Sport Klasa trenerska Numer licencji Funkcja Kadra szkoleniowa 1. KOWALSKI JAROSŁAW RUGBY RTŻ,MKJ,S 698 TRENER 2. PACH HENRYK RUGBY RTŻ,MKJ,S 710 TRENER 3. FIJAŁKOWSKI MARCIN RUGBY RTŻ,MKJ,S 528 TRENER 4. BORS LESZEK RUGBY RTŻ,MKJ,S 16 TRENER 5. WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF RUGBY RTŻ, MKJ 760 TRENER 6. Karol Lewkowicz Rugby RTŻ,MKJ,S 209 TRENER 7. Ewa Pydyńska Rugby RTŻ, MKJ 924 TRENER 8. Urszula Madoń Rugby RTŻ, MKJ 1141 TRENER 9. Barczak Bartosz RUGBY RTŻ,MKJ 528 TRENER 10. Czyż Tomasz RUGBY RTŻ,MKJ 763 TRENER 11. Bartosz Kosecki RUGBY RTŻ,MKJ 700 TRENER 12. Osoby współpracujące 1 Małgorzata Oleksiak RUGBY RTŻ 856 TRENER/TERAPEUTA,PSYCHOPEDAGOG 2 Jerzy Kardaś RUGBY Konsultant-koordynator Henryk Pach
Prezes Zarządu WMOZR
I zgrupowanie 13 – 15.10.2023r.
Wyjazd 12.10.2023r. powrót 15.10.2023r.
Podstawa powołania kadry.
Zarząd WMOZR powołał Uchwałą nr 1/2023 Wojewódzką Kadrę Młodzika oraz kadrę trenerską na rok 2023. Zgrupowania odbędą się 5 razy po trzy dni w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lubawie oraz 6 dni zgrupowanie centralne OKKW.
Uchwała 1 /2023
z dnia 3 stycznia 2023 r.
Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Rugby
w Olsztynie w sprawie powołania kadry wojewódzkiej młodzika oraz trenerskiej na rok 2023.
Zarząd W-MOZR w dniu 02.02.2023 r. podjął uchwałę następującej treści:
Do celów szkoleniowych i uczestnictwa w konsultacjach oraz zgrupowaniach, powołuje się kadrę wojewódzką młodzika oraz kadrę szkoleniową na rok 2023 w następujących osobach :
WOJEWÓDZKA KADRA MŁODZIKA
Lp. Nazwisko Imię Data urodzenia Numer licencji pzs Nazwa klubu Miejscowość Sport Trener klubowy Podstawa kwalifikacji do szkolenia 1. Zawadzka Malwina Kalina 29-06-2009 12794 KS Rugby Gietrzwałd Biesal Rugby Karol Lewkowicz 1WKM 2. Nowotko Nikola 14-08-2009 13224 KS Rugby Gietrzwałd Biesal Rugby Karol Lewkowicz 2 WKM 3. Orłowski Aleksander 12-10-2009 12782 KS Rugby Gietrzwałd Biesal Rugby Karol Lewkowicz 3 WKM 4. Urbański Rafał 09-02-2009 12812 KS Rugby Gietrzwałd Biesal Rugby Karol Lewkowicz 4 WKM 5. Giżewska Maja 26.06.2010 11937 Rugby Team Purda Marcinkowo Rugby Bartosz Barczak 5 WKM 6. Piórkowska Maja 13.05.2010 11942 Rugby Team Purda Marcinkowo Rugby Bartosz Barczak 6 WKM 7. Narowski Jacek 26.06.2009 11963 Rugby Team Purda Marcinkowo Rugby Bartosz Barczak 7 WKM 8. Orzoł Paweł 07.09.2009 12439 Rugby Team Purda Marcinkowo Rugby Bartosz Barczak 8 WKM 9. DYLĘGOWSKI OLAF 13.06.2010 13029 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 9 WKM 10. KARPIŃSKA JULIA 25.04.2009 12294 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 10 WKM 11. NILIPIŃSKI WOJCIECH 23.04.2010 12322 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 11 WKM 12. OPALACH SEBASTIAN 20.07.2010 12661 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 12 WKM 13. KĘPA FILIP 04.06.2010 12290 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 13 WKM 14. KOWALSKA AMELIA 18.04.2009 10505 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 14 WKM 15. LENDO BORYS 07.09.2009 13022 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 15 WKM 16. SIERADZKI MACIEJ 18.06.2010 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 16 WKM 17. KULAS IGOR 18.12.2009 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 17 WKM 18. PRZECISZEWSKI MATEUSZ 01.12.2009 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 18 WKM 19. HUKOWICZ TOMASZ 26.06.2009 RUGBY TEAM OLSZTYN OLSZTYN RUGBY KOWALSKI JAROSŁAW 19 WKM 20. Florczak Paulina 18.05.2009 13049 Rugby Team Purda Marcinkowo Rugby Bartosz Barczak 20 WKM KADRA TRENERSKA I OSOBY WSPIERAJĄCE
Lp. Nazwisko i imię Sport Klasa trenerska Numer licencji Funkcja Kadra szkoleniowa 1. KOWALSKI JAROSŁAW RUGBY RTŻ,MKJ,S 698 TRENER 2. PACH HENRYK RUGBY RTŻ,MKJ,S 710 TRENER 3. FIJAŁKOWSKI MARCIN RUGBY RTŻ,MKJ,S 528 TRENER 4. BORS LESZEK RUGBY RTŻ,MKJ,S 16 TRENER 5. WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF RUGBY RTŻ, MKJ 760 TRENER 6. Karol Lewkowicz Rugby RTŻ,MKJ,S 209 TRENER 7. Ewa Pydyńska Rugby RTŻ, MKJ 924 TRENER 8. Urszula Madoń Rugby RTŻ, MKJ 1141 TRENER 9. Barczak Bartosz RUGBY RTŻ,MKJ 528 TRENER 10. Czyż Tomasz RUGBY RTŻ,MKJ 763 TRENER 11. Bartosz Kosecki RUGBY RTŻ,MKJ 700 TRENER 12. Osoby współpracujące 1 Małgorzata Oleksiak RUGBY RTŻ 856 TRENER/TERAPEUTA,PSYCHOPEDAGOG 2 Jerzy Kardaś RUGBY Konsultant-koordynator Henryk Pach
Prezes Zarządu WMOZR